Як вибрати інгалятор

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)

Інгалятор – це спеціальний апарат, призначений для введення лікарських препаратів в дихальні шляхи. Такі пристрої використовуються при астмі, пневмонії, туберкульоз та інших захворюваннях. У цій статті ми розповімо, як вибрати інгалятор. Насамперед потрібно відзначити, що такі апарати бувають трьох типів: парові, ультразвукові та компресорні. Дія парових інгаляторів заснований на ефекті випаровування ліків.

Як правильно вибрати інгалятор

Ультразвукові пристрої дозволяють розпорошувати ліки у вигляді аерозолю завдяки розподіленню рідини спеціальної пластиною випромінювача. Що ж стосується компресорних інгаляторів, то вони формують так зване аерозольне хмара з допомогою компресора.

Перегляньте публікацію - Боротьба з шкідниками капусти, в цій статті Ви знайдете цікаву інформацію та поради, які стануть Вам у пригоді.

Для того, щоб правильно вибрати інгалятор, необхідно знати про позитивні і негативні сторони кожного виду пристрою. Парові інгалятори використовуються для прогрівання верхніх дихальних шляхів при кашлі. Такий тип пристроїв за принципом дії нагадує «бабусин засіб»: дихати відварною картоплею під ковдрою. Тепло, утворене інгалятором, сприяє пом’якшення носоглотки і трахеї, за рахунок чого відкашлювання відбувається значно легше. Варто відзначити, що парову інгаляцію не можна проводити при температурі тіла більш ніж 37,5 градусів, так як більша частина ліків, потрапляючи в організм, просто напросто руйнується, і очікуваний ефект не настане. Вартість такого пристрою відносно невелика і його може дозволити собі кожна родина.

Ультразвукові інгалятори всього за 15-хвилинну процедуру здатні повністю обробити поверхню запалених дихальних шляхів. Як правило, для таких апаратів використовуються відвари різних лікарських трав, ефірні масла і мінеральна вода. Однак слід пам’ятати, що деякі компоненти ліків можуть руйнуватися при дії ультразвуку, тому до вибору препаратів варто підійти досить серйозно. Зверніться до лікаря, який обов’язково випише ті ліки, які підійдуть до вашої ингалятору. Позитивними якостями таких ультразвукових пристроїв є компактність і безшумність. Однак вам завжди доведеться купувати витратні матеріали: спеціальні чашечки і ліки. Крім того, доведеться регулярно заряджати акумулятори.

Як вибрати інгалятор.

Як вибрати інгалятор

Особливість роботи компресорних інгаляторів полягає в постійному виході аерозолю, який активується вдихом, тобто від збільшення швидкості вдиху збільшується вихід аерозолю. Деякі моделі таких пристроїв забезпечені спеціальними клапанами для переривання потоку. Перевагою компресорного інгалятора є можливість використання практично всіх лікарських складів, призначених для інгаляції. Також варто відзначити великий ресурс роботи таких пристроїв. Що ж стосується мінусів, то компресорні інгалятори, як правило, мають великі розміри, а при їх роботі виникає багато шуму.

Також потрібно розповісти про небулайзерах – інгалятори, які можуть використовуватияк ультразвукової, так і компресорний спосіб розпилення. Використовуються такі пристрої для лікування бронхіальної астми і різних респіраторних захворювань.

Радимо прочитати також

Що подарувати чоловікові на 23 лютого про Що подарувати чоловікові на 23 лютого.

У цій статті ми розглянули основні види апаратів, призначених для введення ліків в дихальні шляхи. Щоб правильно вибрати інгалятор, ми рекомендуємо звернутися до лікаря, так як тільки він може точно встановити індивідуальну кількість ліків і апарат для їх введення. Інгалятори можна придбати в аптеках, а також в спеціалізованих магазинах медичної техніки.

VN:F [1.9.22_1171]
Рейтинг: 10.0/10 (1 голос)
Як вибрати інгалятор, 10.0 з 10 (основано на 1 оцінці)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>